شارهور

  • شیشه هوشمند
  • پارتیشن
  • معماری داخلی
  • استیکر

پروژه ها

بخشی از پروژه های انجام شده توسط شرکت شارهور

بکارگیری شیشه های هوشمند در ایران

استفاده از شیشه هوشمند در دفتر کار به عنوان پارتیشن جدا کننده و همچنین پرده نمایشگر که این امکان را به استفاده کنندگان میدهد تا در فضایی لوکس و انعطاف پذیر به تمامی خواسته های خود از یک فضای اداری جامه عمل بپوشانند.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند

در ساختمان اداری شرکت بام

نمایش توانمندی ها در جلسات و نحوه ارائه این توانمندیها یکی از دغدغه های مدیران پیشرو و موفق می باشد میتوان در فضاهایی که اتاق جلسات ،مدیریت با کارکنان با پارتیشنهای شیشه های جدا شده از قابلیت پخش تصویر شیشه هوشمند استفاده نمود و فضایی خاص را در محیط کار خلق نمود. پروژه حاضر دفتر فروش شرکت بام واقع در خیابان اندرزگو تهران می باشد که از شیشه هوشمند شارهوربام در آن استفاده شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند

در کاربری اداری مجتمع پالادیوم تهران

جداسازی فضاها با استفاده از شیشه در محیطهای اداری سابقه طولانی در میان طراحان داخلی دارد. شیشه های هوشمند این امکان را بوجود اورده تا در عین استفاده از شیشه برای جداسازی فضاها از قابلیت مات شدن این شیشه ها برای مواقع ضروری همچون برگزاری جلسات استفاده نمود. پروژه حاضر فضایی اداری در مجتمع اداری تجاری پالادیوم تهران میباشد که توسط شرکت شارهوربام اجرا شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند در فضای مدیریت ساختمان ایران کیش

ایجاد امکان دید یا عدم دید در فضای مدیریتی ساختمانهای اداری میتواند به عنوان یک قابلیت مثبت بسیاری از خواسته های مدیران را تامین نماید. پروژه حاضر اجرای شیشه های هوشمند مات شونده در فضای مدیریتی شرکت اعتباری ایران کیش در تهران می باشد که توسط شرکت شارهوربام اجرا شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند مات شونده در اتاق جلسات فضاهای اداری

جداکردن فضای مدیریت از فضای کارکنان و در عین حال دارا بودن قابلیت برای نظارت و دید بر عملکرد کارکنان مطلوب هر مدیری میباشد. شیشه هوشمند بهترین گزینه برای ایجاد فضای اداری و مدیریتی با این ویژگیها می باشد. در این فیلم استفاده از شیشه هوشمند شارهوربام در فضایی اداری در مجتمع تمدن واقع در میدان فردوسی تهران را مشاهده می کنید.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند مات شونده در پروژه مسکونی زعفرانیه تهران

بهترین راه برای داشتن یک اتاق مستر کامل و لوکس استفاده از شیشه های هوشمند در فضای مابین اتاق خواب و حمام در اتاق مستر می باشد. با این کار فضایی لوکس و عالی را در اختیار خواهید داشت. نمونه ای از این کار را می توان در پروژه مسکونی زعفرانیه مشاهده نمود که توسط شرکت شارهوربام انجام شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه مات شونده در فضای اداری الهیه تهران

لوکس بودن محیطهای اداری نیاز اولیه بر این فضاها می باشد استفاده از شیشه های هوشمند مات شونده گزینه ای مطلوب جهت ایجاد جذابیت و زیبایی در عین عملکردی بودن فضا در محیط های داری میباشد. پروژه پیش رو فضایی اداری در الهیه تهران می باشد که در آن از شیشه های هوشمند شارهوربام استفاده شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه مات شونده در مجموعه مسکونی مژده – تهران

وجود حریم در فضای ورودی خانه ها برای بسیاری از افراد مهم هست. در عین حال جلوگیری از کوچکتر شدن فضا با ساخت و ساز دیواره نیز از اهمیت فراوانی برخوردار میباشد. میتوان همچون پروژه مژده در نیاوران تهران از قابلیت شیشه های هوشمند برای این کار استفاده کرد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند در کلینیک دندانپزشکی-الهیه تهران

استفاده از شیشه های هوشمند مات شونده در مطبها و دندانپزشکیها موجب میگردد فضاهای کنترل شده ای جهت انجام فعالیتها در اختیار کاربران و جامعه پزشکی قرار گیرد. در این فیلم استفاده از شیشه های هوشمند برای جداسازی یونیتهای دندانپزشکی و همچنین امکان استفاده از قابلیت پخش تصویر برای سالن انتظار در کلینیک دندانپزشکی واقع در الهیه تهران مشاهده میگردد که محیطی لوکس و کاربدی را ایجاد کرده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کاربرد شیشه های هوشمند در منازل مسکونی و خانه ها

شیشه های هوشمند در آینده صنعت ساختمان هم از نظرصرفه جویی در مصرف انرژِی و هم به دلیل ایجاد قابلیت انعطاف پذیری برای فضاهای مختلف نقش مهمی بر عهده دارد. در منازل مسکونی از این شیشه ها در سرویسها،لابی،استخر،نماهای شیشه ای و… استفاده می شود. و در عین حال از امکان پخش تصاویر بر روی این شیشه ها نیز لذت برد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

معرفی شیشه هوشمند و کاربردهای آن

شیشه های هوشمند جزو جدیدترین تکنولوژیها در صنعت ساختمان و تبلیغات محیطی می باشند که آمریکا و کشورهای صنعتی اروپا از تولیدکنندگان عمده آن به شمار می روند.این شیشه ها از جدید ترین تکنولوژی کریستال مایع تولید شده و قابلیت تغییر حالت از شفاف به مات تنها با یک کلید و در کمتر از چند صدم ثانیه را دارند.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه مات شونده در پروژه مسکونی نیاوران تهران

استفاده از شیشه های هوشمند در ساختمانهای مدرن و لوکس بیش از گذشته مورد توجه سازندگان می باشد از جمله فضاهایی که بهترین بهره را میتوان از شیشه هوشمند برد در زمینه جداسازی فضای اتاق خواب از حمام در اتاقهای مستر می باشد. شیشه هوشمند قابلیت مات شدن یا شفاف بودن فضا را به کاربر میدهد و احساس فضایی بزرگ و لوکس را در شخص ایجاد می نماید.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه های هوشمند در علوم ارتباطات و فناوری تصویری

از کاربردهای مهم شیشه های هوشمند استفاده از آن در فناوری های تصویری و تبلیغات محیطی می باشد. با توجه به قابلیت تبدیل این شیشه ها به صفحات نمایش با کیفیت بالا میتواند به نحو چشمگیری در خدمت تبلیغات محیطی با قابلیت ارتقای منظر شهری قرار گیرد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کاربرد شیشه های هوشمند در صنعت ساختمان

شیشه های هوشمند داراری مصارف گوناگونی در صنعت ساختمان هستند . در این فیلم سعی شده است تا شما را با کاربردهای گوناگون شیشه های هوشمند در معماری، طراحی داخلی و حوزه های مرتبط با ساختمان آشنا کنیم.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند در هتل پنج ستاره پارسیان خزر نمک ابرود

ستاره های هتلها بر اساس کیفیت خدمات و میزان مطلوبیتی است که به گردشگران ارائه میدهند. لوکس بودن یک هتل جزو اصول اساسی برای ماندگاربودن یک هتل در ذهن توریستها خواهد بود استفاده از شیشه های هوشمند شارهوربام درهتل هایت یا هتل پارسیان خزر گامی مثبت در خلق محیطی لوکس در حوزه هتلداری ایران بوده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند در فضای اداری- تهران- اندرزگو

استفاده از شیشه های هوشمند در فضاهای اداری موجب میگردد تا فضایی لوکس و موثر در اختیار شما قرار گیرد. با استفاده از این تکنولوژی میتوان در مواقع مورد نیاز فضایی شفاف و قابل دید در اختیار داشت و و به دلخواه برای جلسات یا حتی پخش تصاویر از حالت مات شیشه استفاده کرده و از محیطی چند عملکردی لذت برد. پروژه پیش رو فضایی اداری در خیابان اندرزگو تهران می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کاربرد شیشه های هوشمند در ساختمانهای اداری

قابلیتهای شیشه هوشمند این امکان را بوجود اورده است تا در محیطهای مختلف همچون ادارات،هتلها،رستورانها، بانکها و کلینیکهای درمانی از آن استفاده شود. بهترین انتخاب برای جداسازی فضاهای کار از اتاق جلسات و ریاست، سرویسهای هتلهای لوکس و همچنین انتخابی مطمئن و بدون آلاینده در کلینیکهای درمانی،رستورانهاو… می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه های هوشمند به عنوان نمایشگرهای تبلیغاتی

از مهمترین و بهترین کاربردهای شیشه های هوشمند بهره گیری از آن در تبلیغات شهری،ویترینهای فروشگاهها و نمایشگرهای تبلیغاتی میباشد. با استفاده از این روش ویترین ثابت و ایستای خود را با ویترینی متحرک و پویا عوض خواهید کرد و امکان استفاده دلخواه از ویترین را با توجه به نیازهای خود بصورت نا محدود در اختیار خواهید داشت.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند در مجموعه مسکونی پاسداران -تهران

استفاده از نور غیرمستقیم برای روشن نمودن یک فضا از طریق پنجره فضای مجاور گاهی اجتناب ناپذیر هست لیکن وجود پنجره از خصوصی بودن و حریم فضا می کاهد.این مشکل را میتوان با شیشه مات شونده حل کردو همانند این پروژه که در مجموعه مسکونی واقع در پاسداران تهران توسط شرکت شارهوربام انجام شده است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شیشه هوشمند مات شونده در بیمارستان ساسان تهران

شیشه های هوشمند بهترین جایگزین برای پرده در فضاهای بیمارستانی و درمانی میباشد چرا که برخلاف پرده محل تجمع آلودگی نخواهد بود و به راحتی ضد عفونی میشود. بیمارستان ساسان تهران از جمله بیمارستان های پیشرو در استفاده از شیشه های هوشمند در بخش آی سی یو میباشد که این پروژه توسط شرکت شار هور بام انجام گرفته است.
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.